Doprava zadarmo u objednávok nad 20 EUR.

Bielenie zubov

Bielenie zubov svetlom.

Dobrý deň,

v časopise som sa dočítala o možnosti bielenia zubov svetlom od Profimedu, ale na vašich webových stránkach nemôžem nájsť žiadny produkt, ktorý by toto umožňoval. Môžete mi poradiť? Vopred ďakujem.

Lenka

Zdieľať na

Pekný deň Lenka,

ak spomínate bielenie zubov "svetlom", tak máte určite na mysli svetlom aktivované ordinačné bielenie. Spoločnosť PROFIMED je dodávateľom unikátneho a šetrného bieliaceho systému Philips ZOOM Light Whitening. Legislatíva platná od novembra 2012 umožňuje predaj ordinačného bielenia s koncentráciou bieliaceho gélu 6 % peroxidu iba zubným ordináciám. Na voľný predaj sú určené len produkty s maximálnym obsahom peroxidu 0,1 %. Ak máte záujem o ordinačné bielenie zubov touto bezpečnou metódou, informujte sa u svojho zubného lekára alebo dentálnej hygieničky.

Svetlom aktivované produkty domáceho bielenia sú napr. zubné pasty a bieliace gély BlanX s technológiou Ardox-X. V paste je špeciálna fotokatalitycká látka, ktorá sa aktivuje svetlom /denným alebo LED/ a potom odfarbuje pigmenty na povrchu zubov. Pasta je bez peroxidov a je možné ju zakúpiť v našich predajniach.

 

S pozdravom,

Petr Hnízdil

produktový specialista Profimed

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne