Všetky otázky

Ako požiadať o výmenu chybného tovaru?

Dobrý deň,

kúpila som si červenú pinzetu, ale až doma som si všimla, že na hrote je kaz a pinzeta je voľnejšia. Dokedy je možné požiadať o výmenu?

Vopred ďakujem a prajem pekný deň,

Soňa Ryglová

Zdieľať na

Vážená pani Ryglová,

veľmi rád sa teda ujmem vysvetlenia a verím, že s ponúkaným riešením budete spokojná.

V celej spoločnosti PROFIMED platí striktné nariadenie kontrolovať bezchybnosť každej predávanej pinzety priamo pri predaji, aby sa nemohlo stať, že si klient domov odnesie chybnú. Toto opatrenie je zavedené predovšetkým pre prípad, že neopatrnou manipuláciou doma (pádom na zem) sa môže nástroj poškodiť a potom sa neoprávnene reklamuje.

Z toho, čo opisujete, usudzujem, že pinzetu značky Tweezerman ste si kúpili v našej predajni (alebo prostredníctvom e - shopu?) a kontrola nebola vykonaná. Ak sa tak stalo, na výmenu tovaru za bezchybný máte nárok. Je potrebné predložiť na mieste, kde sa predaj uskutočnil (alebo na pobočke Profimedu, ktorú máte najbližšie), reklamovanú pinzetu a doklad o kúpe. Nie sme jediným predajcom tohto tovaru, preto reklamáciu bez účtenky nemôžeme prijať.

Od prevzatia reklamácie bude jej vybavenie vykonané v najkratšom možnom čase. Zákonnú lehotu 30 dní sa snažíme nevyužiť a vybaviť všetko oveľa rýchlejšie. Toto je úplne možné aj nie len vo Vašom prípade. Na tovare sa zistia chyby (čo je otázka minút) a súčasne sa prekontroluje spôsob predaja zo záznamov kamerového systému. Následne sa konanie uzavrie.

Bude Vám toto vyjadrenie o postupe stačiť?

Rád odpoviem na prípadné nejasnosti.

David Ševčík

marketing & PR director

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne