Ústne sprchy

Ako dlho sa má nabíjať WP - 450?

Dobrý deň,

objednala som si cez internet akumulátorovú ústnu sprchu Waterpik WP450. Nemôžem nikde v návode nájsť, ako dlho sa má prístroj po vybití nabíjať a či je nutné tento čas presne dodržať. Na internete som sa dočítala, že prvé nabitie má trvať 24 hodín, ale ako dlho má trvať ďalšie nabíjanie?

Věra Lišková

Zdieľať na

Vážená pani Lišková,

ďakujeme vám za nákup WP450. Prístroj Waterpik je jedinečný a v určitých prípadoch aj nenahraditeľným pomocníkom v oblasti ústnej hygieny. Nákupom tohto prístroja ste urobili zásadný krok k skvalitneniu starostlivosti o vaše zuby a ďasná.

Čo sa týka vašej otázky, je pravda, že prvý cyklus nabíjania by mal prebiehať počas 24 hodín bez prerušenia alebo odpojenia prístroja od prívodu el. energie.

Následné dobíjanie záleží od frekvencie používania prístroja. V prípade, že budete prístroj používať raz denne a menej, výrobca odporúča prístroj dobíjať pravidelne 1x týždenne cez noc (cca 8 - 10 hodín). Ak budete prístroj používať 2x denne a viac, výrobca odporúča prístroj dobíjať 1 - 2x týždenne cez noc (cca 8 - 10 hodín).

Nikdy by sa však nemalo stať, že batéria sa kompletne vybije.

Ak sa tak stane, prístroj nabíjajte opäť 24 hodín ako pri prvom nabíjaní.

Pekný deň,

Tomáš Kupka

Brand Manager

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne