Aké výrobky používať na mladú pleť?

Dobrý deň,

chcela by som vás požiadať o radu. Potrebujem pleťový a očný krém, vek 32, takže asi nie úplne protivráskový - mohli by ste mi, prosím, nejaký odporučiť?

Ďakujem, Ivana Zagrapanov


Zdieľať na

Ďakujeme za vašu otázku. Váš záujem o kozmetiku Korres nás veľmi teší. Aby som vám mohla čo najlepšie odporučiť a poradiť, potrebovala by som o vašej pleti trochu viac informácií. Čo presne od starostlivosti a krému očakávate? Čo chcete riešiť? Máte nejaké problémy s pleťou, je vaša pleť skôr suchá alebo vás trápi "T" zóna a máte zmiešaný typ pleti? Chcete riešiť prevenciu proti starnutiu a vzniku vrások?

Vzhľadom na vek by som vám ideálne odporúčala buď rad Wild Rose, ktorý je cielený predovšetkým na 24-hodinovú hydratáciu, rozjasnenie pleti a zjednotenie farebného tónu pleti, rieši jemné vrásky. Na dennú starostlivosť je tu hydratačný krém pre normálny až suchý typ pleti alebo zmiešaný až mastný typ pleti. Ako horúcu novinku máme z tohto radu tiež Nočnú intenzívnu starostlivosť, ktorá obnovuje a regeneruje pleť cez noc.

Ak by ste chceli riešiť už prevenciu proti starnutiu pleti, druhým variantom na výber je rad Magnolie, ktorý chráni pleť pred vznikom vrások a je ideálny na prvé vznikajúce vrásky pre pleť po tridsiatke. Tu je na výber denný krém s SPF 15 alebo bez, ďalej aj nočný krém.

Na očnú starostlivosť by som odporučila Očný krém s divou ružou a SPF15, ktorý je šetrný k očnému okoliu a rieši vrásky okolo očí, kruhy a opuchy pod očami.

Ak budete mať nejaké ďalšie otázky, môžete sa na mňa kedykoľvek obrátiť.

 

Ďakujem a prajem pekný deň.

 

S pozdravom,

Vlaďka Kouřilová

Brand Manager Korres

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne