ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Novinka
Jordan Green Clean zubná kefka, Soft
Jordan Green Clean zubná kefka, SoftJordan Green Clean zubná kefka, SoftJordan Green Clean zubná kefka, SoftJordan Green Clean zubná kefka, SoftJordan Green Clean zubná kefka, SoftJordan Green Clean zubná kefka, SoftJordan Green Clean zubná kefka, Soft

Jordan Green Clean zubná kefka, Soft

Zubná kefka je z 90 % vyrobená z recyklovaných materiálov s minimálnym využitím nových zdrojov. Minimalistický dizajn škandinávskeho dizajnéra Andreasa Engesvika dopĺňa interiér kúpeľne náročných zákazníkov.
Kompletný popis
3,40 € vrátane DPH
Kód tovaru:
JOR1200482
Značka:
Jordan
Popis
Obal z papierovej buničiny je zo 100 % vyrobený z recyklovaného papiera.
Rukoväť je vyrobená len z recyklovaného plastu, ktorého kvalita bola overená a schválená FDA. Plast, ktorý by za normálnych okolností skončil na skládke, tak nachádza svoje nové využitie.
Papier etikety je certifikovaný FSC a PEFC, ktoré zaisťujú, že drevo pochádza z lesov, ktoré sú zdrojom trvalo obnoviteľnej drevnej suroviny.
Vlákna sú vyrobené z nylónu 1010, ktorý je rastlinného pôvodu (na báze ricínového oleja, ktorý je tiež obnoviteľným zdrojom).
Neobsahuje BPA.
V prípade, že máte záujem o konkrétny farebný variant, uveďte ho do poznámky v objednávke. Vynasnažíme sa vyhovieť vašej požiadavke.