Fridababy Grow-With-Me sada tréningových zubných kefiek

Unikátna sada 2 kefiek, ktoré podporujú správne návyky na čistenie zúbkov od 6 do 18 mesiacov. Tréningová hryzacia zubná kefka pre bábätká od 6 mesiacov s trojstrannou hlavicou a výčnelkami na masáž ďasien pri prerezávaní zúbkov. Prvá zubná kefka pre batoľatá od 18 mesiacov má rukoväť, ktorá sa skvele drží v malej rúčke. Trojstranná hlavica s jemnými vláknami umožňuje ľahké čistenie zúbkov z troch strán jediným ťahom. Kompletný popis
12,50 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Frida
Kód tovaru: FRI27
Popis
Budovanie návykov pravidelnej ústnej hygieny a čistenie zubov je teraz ešte jednoduchšie. Vďaka Fridababy Grow-With-Me bude vaše dieťatko rýchlo pripravené do veľkej (čistiacej) ligy! Unikátna sada tréningových zubných kefiek obsahuje dve manuálne zubné kefky, ktoré podporujú samostatnosť pri čistení zubov.

Tréningová zubná kefka pre bábätká – ideálna ako náhrada či doplnok klasického prstiačika v období od 6 mesiacov. Trojuholníková hlavica so silikónovými vláknami jemne masíruje zuby aj citlivé ďasná zo všetkých strán naraz. Odnímateľná zarážka pomáha zabrániť tomu, aby sa kefka dostala príliš hlboko do úst.

Tréningová zubná kefka pre batoľatá – o úroveň vyššie – je vhodná, keď má vaše dieťatko už viac zubov, v období cca od 18 mesiacov. Unikátna 3D hlavica kefky má vlákna usporiadané do tvaru písmena V a vďaka tomu efektívne vyčistí tri strany zuba jediným ťahom. Rýchlo a efektívne, bez zbytočného kriku.

ĽAHKÉ DRŽANIE: Obe zubné kefky majú mäkkú silikónovú rukoväť, ktorá sa dobre drží a je vhodná pre malé detské rúčky.

INDIKÁTOR VÝMENY: Modré vlákna na zubnej kefke pre batoľatá postupne blednú, vďaka čomu ukazujú, kedy je potrebné kefku vymeniť.

BEZPEČNOSŤ: Neobsahujú latex, ani BPA

BALENIE OBSAHUJE: 2 zubné kefky + 1 zarážka

Dieťa musí byť počas manipulácie s kefkou pod dohľadom dospelých. Výrobok nie je hračka, ani hryzadlo. Pred použitím umyte a po každom použití dôkladne opláchnite. Pri prvých známkach opotrebovania vlákien kefku vymeňte. Zubní lekári odporúčajú výmenu zubnej kefky každé 3 mesiace. Neobsahuje latex a BPA.

Značka Fridababy ponúka praktické, jednoduché a inteligentné pomôcky pre deti a rodičov, ktoré zjednodušujú život čerstvým rodičom. Za vývojom produktov stoja švédski odborníci a rodičia, ktorí kladú dôraz predovšetkým na 100 % bezpečnosť, efektívny účinok a prémiovú kvalitu materiálov.
Manuál
Frida katalóg - zobraziť
Hodnotenie
5
Hodnotiť
38
6
1
0
0
Hodnotilo 45 užívateľov.

Vaše hodnotenie

Radiť podľa:
Mäkký príjemný material
— 10. 2. 2023
Overené hodnotenie ?

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne