ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316

Zelený superhrdina


Aj keď si po zime konečne užívame slnečné lúče a máme radosť z prílevu energie a prírodnej dávky vitamínu D, slnečné žiarenie je bohužiaľ dvojsečné a môže mať veľmi neblahý účinok na našu pleť. Obzvlášť veľkou záťažou pre citlivú pleť je vplyv UVA a UVB lúčov. Pleť sa stáva citlivejšou, reaguje podráždením, sčervenaním a môže u nej dochádzať až k zápalovým prejavom. Vplyvom UV žiarenia vznikajú pigmentové škvrny, akné a ďalšie neduhy spojené s hormonálnymi vplyvmi, starnutím alebo citlivosťou pokožky.

Bioaktívny zelený dermokrém Rosalique 3 v 1 vďaka faktoru SPF 50 pred týmito vplyvmi pokožku chráni, upokojuje a zjednocuje tón pleti. Jeho ľahká konzistencia pleť nezaťažuje, ani neupcháva póry, a preto je vhodný na každodenné použitie ako ochranný krém proti slnku, podklad pod make-up alebo korektor. Unikátne zelené mikrokapsuly v prípravku obsahujú veľké množstvo ultra pigmentov, ktoré okamžite maskujú začervenanie a nedokonalosti pokožky. Zelená farba samotných mikrokapsúl navyše zmierňuje začervenanie.

Hlavná sila Rosalique 3 v 1 však nespočíva len v rýchlom krytí a zjednotení pleti. Vďaka špeciálnemu zloženiu bioaktívnych látok a vitamínov totiž tento zelený krém pri dlhšom používaní dokáže začervenanie a podráždenie šetrne a efektívne upokojiť. Protizápalový extrakt získaný z nemeckého harmančeka znižuje začervenanie a prispieva k regenerácii kože. Prírodný vulkanický minerál zeolit ​​absorbuje toxíny a kovy, ktoré pokožka vstrebáva z okolitého životného prostredia, a zmierňuje nepríjemné svrbenie. Vitamín B5 obsiahnutý v pantenole zlepšuje hydratáciu a urýchľuje hojenie, zatiaľ čo vitamíny A, F a E obsiahnuté v bambuckom masle upravujú pH pokožky a starajú sa o jej zjemnenie, zmäkčenie a hydratáciu.

Táto bioaktívna sila si dokáže liečebne poradiť aj s metličkovými žilkami či so začervenanou pokožkou spôsobenou rosaceou alebo prejavmi kuperózy.

 

Výskumy preukázali, že dlhodobé denné užívanie Rosalique 3 v 1 počas ôsmich týždňov prinesie takto zasiahnutej citlivej pleti úľavu v podobe viditeľného zníženia začervenania a hladšej štruktúry.

Pre dosiahnutie najlepšieho účinku stačí naniesť malé množstvo prípravku (najlepšie štetcom) a jemne ho votrieť do pokožky. Tam, kde je pleť viac červená, je potrebné naniesť väčšiu vrstvu.

Produkty
Rosalique 3 v 1 SPF 50, 30 ml
Rosalique 3 v 1 SPF 50, 30 ml
Na sklade 2 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach.