Bluem žuvačky s aktívnym kyslíkom, 10 ks

Žuvačky Bluem s aktívnym kyslíkom sú účinný prípravok na odstránenie zlého dychu. Obsahujú aktívny kyslík, ktorý má antibakteriálne účinky a pomáha redukovať počet baktérií v ústach, ktoré sú hlavnou príčinou zápachu z úst. Kompletný popis
0,50 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Bluem
Kód tovaru: DCG10
Popis
Dentálne žuvačky s aktívnym kyslíkom, ktorý pomáha redukovať počet baktérií v ústach, odstraňuje zápach z úst, podporuje zdravie ďasien a osviežuje dych. Majú osviežujúcu a dlhotrvajúcu mätovú chuť.


Ďalšie účinné zložky:

• Laktoferín je proteín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je obsiahnutý v materskom mlieku, v kolostre a v slinách. Laktoferín má množstvo biologických účinkov vrátane antimikrobiálnych a protizápalových..
• Xylitol je sladidlo, ktoré sa prirodzene vyskytuje v niektorom ovocí a zelenine ako napríklad v bobuľovitom ovocí, v slivkách a v karfiole. Vyrába sa aj z brezovej kôry. Xylitol má podobnú chuť a sladkosť ako cukor, má však menej kalórií a nespôsobuje zubný kaz.
Xylitol funguje tak, že zastavuje rast baktérií, ktoré spôsobujú zubný kaz. Pomáha tiež zvýšiť produkciu slín, čo prispieva k rýchlejšej mineralizácii a uľahčuje prehĺtanie.
• Manukový med je druh medu, ktorý pochádza z Nového Zélandu. Má antibakteriálne a protizápalové účinky.


Žuvačky sú bez fluoridov, parabénov, farbív a SLS.


Použitie: Užívajte jednu až tri žuvačky denne. Žujte pomaly a dôkladne, aby sa aktívny kyslík mohol uvoľniť a pôsobiť.
Zloženie
acacia gum, acesulfame K, sucralose, soy lecithin (E322), tocopherol (E306)], xylitol, mannitol, isomalt, flavours, arabic gum, rice starch, maltodextrin, polyvinylpyrrolidone, trehalose dehydrate, spirulina extract, carnauba wax, magnesium salts, talcum, silicon dioxide, sodium bicarbonate, *manuka honey, lactoferrin, essential oil, silicon dioxide * Manuka v ústach spúšťa proces, takzvanú oxidáciu glukózy, pri ktorej sa uvoľňuje aktívny kyslík. Táto glukóza sa plne premení, vďaka čomu nezostane žiadny cukor, ktorý by mohol spôsobiť zubný kaz.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
6
1
0
0
0
Hodnotilo 7 užívateľov.

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne