Bluem zubná pasta s aktívnym kyslíkom bez fluoridu, 75 ml

Bluem zubná pasta s aktívnym kyslíkom bez fluoridu. Obsahuje aktívny kyslík, laktoferín a xylitol. Je neabrazívna, pH neutrálna. Kompletný popis
17,91 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Bluem
Kód tovaru: TPI75

Vaše časté otázky

Popis
Bluem zubná pasta s aktívnym kyslíkom.

Aktívny kyslík je prírodná zlúčenina, ktorá pomáha eliminovať zubný plak a baktérie na povrchu zubov. Zubná pasta s aktívnym kyslíkom je ideálna na starostlivosť o dentálne implantáty, korunky, mostíky, strojčeky a špecifické zápaly v ústnej dutine.

Ďalšie účinné zložky:
• Laktoferín je proteín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je obsiahnutý v materskom mlieku, v kolostre a v slinách. Laktoferín má množstvo biologických účinkov vrátane antimikrobiálnych a protizápalových. V zubnej paste Bluem laktoferín pôsobí ako prírodné antibiotikum a pomáha zmierniť zápal ďasien.
• Xylitol je sladidlo, ktoré sa prirodzene vyskytuje v niektorom ovocí a zelenine, najmä v bobuľovitom ovocí, v slivkách a v karfiole. Vyrába sa aj z brezovej kôry. Xylitol má podobnú chuť a sladkosť ako cukor, má však menej kalórií a nespôsobuje zubný kaz.
• Xylitol funguje tak, že zastavuje rast baktérií, ktoré spôsobujú zubný kaz. Pomáha tiež zvýšiť produkciu slín, čo prispieva k rýchlejšej mineralizácii a uľahčuje prehĺtanie.


Použitie: Zuby čistite aspoň dvakrát denne mäkkou zubnou kefkou najmenej 2 minúty.

75 ml
Neobsahuje SLS
Zloženie
Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Mel, Silica, PEG-32, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Magnesium Sulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Saccharin, Xylitol, Methyl Salicylate, Sodium Chloride, Sodium Methylparaben, Lactoferrin, Sodium Sulfate, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Limonene, CI 42090.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
13
1
0
0
0
Hodnotilo 14 užívateľov.

Vybrané otázky a články

Herpes simplex

Už 57 rokov ma trápi, nemáte nejaké nové nápady na urýchlenie hojenia a nepríjemných pocitov. ĎAKUJEM za radu vopred. Vyskúšala som už všetky zázračné mastičky.
Nina
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne