Bluem ústny výplach s aktívnym kyslíkom, 500 ml

Ústny výplach Bluem s aktívnym kyslíkom pomáha urýchliť procesy hojenia v ústach a pôsobí preventívne. Kompletný popis
3,36 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Bluem
Kód tovaru: MWI500

Vaše časté otázky

Popis
Jedinečné zloženie ústnej vody Bluem s aktívnym kyslíkom dopĺňa účinok zubnej pasty Bluem.
Aktívny kyslík je prírodná zlúčenina, ktorá pomáha eliminovať zubný plak a baktérie na povrchu zubov.
Ústny výplach pôsobí preventívne a pomáha urýchliť hojenie po chirurgických zákrokoch, pri zápaloch ďasien alebo zápaloch okolo implantátu. Svieža mätová chuť.

Ďalšie účinné zložky:
• Laktoferín je proteín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je obsiahnutý v materskom mlieku, v kolostre a v slinách. Laktoferín má množstvo biologických účinkov vrátane antimikrobiálnych a protizápalových. V ústnej vode Bluem laktoferín pôsobí ako prírodné antibiotikum a pomáha zmierniť zápal ďasien.
• Xylitol je sladidlo, ktoré sa prirodzene vyskytuje v niektorom ovocí a zelenine, najmä v bobuľovitom ovocí, v slivkách a v karfiole. Vyrába sa aj z brezovej kôry. Xylitol má podobnú chuť a sladkosť ako cukor, má však menej kalórií a nespôsobuje zubný kaz.
• Xylitol funguje tak, že zastavuje rast baktérií, ktoré spôsobujú zubný kaz. Pomáha tiež zvýšiť produkciu slín, čo prispieva k rýchlejšej mineralizácii a uľahčuje prehĺtanie.

pH neutrálne, neobsahuje fluoridy.
Ústna voda bez alkoholu je vhodná na každodenné použitie.

Použitie: Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame po čistení zubov zubnou pastou Bluem oplachovať zuby ústnym výplachom Bluem dvakrát denne počas 60 sekúnd alebo podľa pokynov zubného lekára.
Po použití prípravku nevyplachujte ústa vodou, pretože aktívny kyslík stále pôsobí. Vyplachovanie vodou tento proces zastaví.

500 ml
Zloženie
Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, *Mel, Silica, PEG-32, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Magnesium Sulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Saccharin, Xylitol, Methyl * Organický med v ústach spúšťa proces, takzvanú oxidáciu glukózy, pri ktorej sa uvoľňuje aktívny kyslík. Táto glukóza sa plne premení, vďaka čomu nezostane žiadny cukor, ktorý by mohol spôsobiť zubný kaz.
Hodnotenie
4,5
Hodnotiť
10
0
0
1
0
Hodnotilo 11 užívateľov.

Vaše hodnotenie

Radiť podľa:

Vybrané otázky a články

Herpes simplex

Už 57 rokov ma trápi, nemáte nejaké nové nápady na urýchlenie hojenia a nepríjemných pocitov. ĎAKUJEM za radu vopred. Vyskúšala som už všetky zázračné mastičky.
Nina
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne