Všetky naše pobočky sú od 25. 11. 2021 zatvorené. Stále však môžete nakupovať bezpečne a pohodlne online.

Doprava zadarmo
Waterpik Whitening darčeková sada
Doprava zadarmo

Waterpik Whitening darčeková sada

Darčeková sada Waterpik Whitening s ústnou sprchou WF-06 s bielením dosiahne tam, kam iné bieliace prostriedky nemôžu, obnovuje prirodzenú belosť zubov aj na ťažko prístupných miestach. Precízne bielenie počas irigácie teraz spolu zo SWISSDENT EXTREME intenzívnou bieliacou pastou, 100 ml, ktorá je určená na bielenie nadmerne zafarbených zubov. Výnimočné zloženie prírodných enzýmov a peroxidu vápenatého účinne odstraňuje výrazné pigmentácie spôsobené fajčením, pitím kávy, čaju a červeného vína. Obsahuje koenzým Q10 a vitamín E na revitalizáciu a starostlivosť o ďasná. Kompletný popis
149,00 €/1 ks
Na sklade 3 ks
Značka: Waterpik
Kód tovaru: WPXMASWHS21
Popis

Waterpik Whitening darčeková sada

Tato darčeková sada obsahuje:
  • Waterpik Whitening WF-06 ústna sprcha s bielením, ktorá dosiahne tam, kam iné bieliace prostriedky nemôžu. Obnovuje prirodzenú belosť zubov aj na ťažko prístupných miestach.
  • SWISSDENT EXTREME intenzívna bieliaca pastas enzýmami a jedlou sódou, 100 ml. Výnimočné zloženie prírodných enzýmov a peroxidu vápenatého účinne odstraňuje výrazné pigmentácie spôsobené fajčením, pitím kávy, čaju a červeného vína. Obsahuje koenzým Q10 a vitamín E na revitalizáciu a starostlivosť o ďasná.
  • SWISSDENT EXTREME ústná voda s antibakteriálnym a bieliacim účinkom, 250 ml, ktorá sa postará vďaka pantentovanej technológii OXYgard o to, aby bol žiarivý úsmev aj svieži dych vašou bezchybnou vizitkou.


Darčeková sada je doplnená luxusnou papierovou taškou.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne