ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Violife Zapi HI-YA UV sanitizer Ninja

Violife Zapi HI-YA UV sanitizer Ninja

Violife Zapi zničí až 99 % baktérií na vláknach zubnej kefky. Praktický držiak na kefku a sanitizér v jednom, čierny s obrázkom Ninju, ideálny najmä na husté kefky s vysokým počtom vlákien.
Kompletný popis
29,92 €vrátane DPH
Kód tovaru:
VIO859
Značka:
Violife
Popis
Violife Zapi zničí až 99 % baktérií na vláknach zubnej kefky. Praktický držiak na kefku a sanitizér v jednom, čierny s obrázkom Ninju, ideálny najmä na husté kefky s vysokým počtom vlákien. Teplé a vlhké prostredie kúpeľne poskytuje ideálne podmienky na množenie baktérií vo vláknach zubných kefiek. Aj keď kefka vyzerá čistá a po čistení ju vždy opláchnete pod tečúcou vodou , vlákna kefky môžu byť kontaminované patogénnymi organizmami. Ultrafialová (UV) lampa podľa klinických výsledkov odstráni v priebehu niekoľkých minút až 99,9 % baktérií. Stačí vložiť kefku do stojana a stlačiť tlačidlo. Po necelých 7 minútach sa sám vypne a vaša kefka je dezinfikovaná.

Tieto tzv. germicídne lampy vyžarujú krátkovlnné ultrafialové žiarenie, ktoré narušuje bunkové štruktúry. Toto žiarenie hubí baktérie a ich spóry, plesne, kvasinky a mikroorganizmy. Svoje použitie nachádza najmä pri dezinfekcii vzduchu a povrchov. Germicídna UV technológia preukázateľne ničí streptokoky, baktérie E. coli, ktoré spôsobujú hnačkové infekcie, baktérie rodu Salmonela a vírusu prasacej chrípky H1N1.
Violight je vhodný pre všetky typy zubných kefiek a hlavíc elektrických kefiek.
Zdroj: 3 ks AAA batérie
Životnosť UV lampy: 8 000 hodín