ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Violife Personal Traveler cestovný UV sanitizer

Violife Personal Traveler cestovný UV sanitizer

Praktický sanitizér a puzdro na kefku Violife Personal / Travel UV vhodný na doma aj na cesty, ktorý udrží vašu kefku stále čistú a bez baktérií.
Kompletný popis
22,19 €vrátane DPH
Kód tovaru:
VIO200
Značka:
Violife
Popis
Praktický sanitizér a puzdro na kefku Violife Personal / Travel UV vhodný na doma aj na cesty, ktorý udrží vašu kefku stále čistú a bez baktérií. Teplé a vlhké prostredie kúpeľne poskytuje ideálne podmienky na množenie baktérií vo vláknach zubných kefiek. Aj keď kefka vyzerá čistá a po čistení ju vždy opláchnete pod tečúcou vodou, vlákna kefky môžu byť kontaminované patogénnymi organizmami. Podľa klinických výsledkov ultrafialová (UV) lampa odstráni v priebehu niekoľkých minút až 99,9 % baktérií. Stačí vložiť kefku do stojana a stlačiť tlačidlo. Po necelých 7 minútach sa sám vypne a vaša kefka je dezinfikovaná.
Tieto tzv. germicídne lampy vyžarujú krátkovlnné ultrafialové žiarenie, ktoré narušuje bunkové štruktúry. Toto žiarenie hubí baktérie a ich spóry, plesne, kvasinky a mikroorganizmy. Svoje využitie nachádza najmä pri dezinfekcii vzduchu a povrchov. Germicídna UV technológia preukázateľne ničí streptokoky, baktérie E. coli, ktoré spôsobujú hnačkové infekcie, baktérie rodu Salmonela a vírusu prasacej chrípky H1N1.
Violight je vhodný pre všetky typy zubných kefiek a hlavíc elektrických kefiek.
Zubná kefka je súčasťou balenia. Pod hlavicou kefky je odnímateľná odkvapkávacia miska umožňujúca jednoduché čistenie.
Zdroj: 3 ks AAA batérie.
Životnosť UV lampy: 8 000 hodín.