ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levanduľa 20 ml

Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levanduľa 20 ml

Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.)
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 3 ks ?
Môžete mať ihneď na 3 predajniach. Zistiť dostupnosť
16,50 € vrátane DPH
Kód tovaru:
EO139
Značka:
Popis
Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.)
Upokojujúci levanduľový olej má veľmi univerzálne použitie. Pôsobí relaxačne a pre svoje omladzujúce schopnosti sa pridáva do prípravkov starostlivosti o pleť. Ľahko sa zmieša s ostatnými olejmi.
Osviežujúca ľahká vôňa s príjemnou kvetinovou arómou a upokojujúcim účinkom. Destilované z kvetín vypestovaných vo Francúzsku. Obsah: 20 ml.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označený slovom "ORGANIC" a používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť