ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levanduľa 20 ml

Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levanduľa 20 ml

Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.)
Na sklade (Bratislava) 3 ks ?
16,50 € vrátane DPH
Kód tovaru:
EO139
Značka:
Popis
Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.)
Upokojujúci levanduľový olej má veľmi univerzálne použitie. Pôsobí relaxačne a pre svoje omladzujúce schopnosti sa pridáva do prípravkov starostlivosti o pleť. Ľahko sa zmieša s ostatnými olejmi.
Osviežujúca ľahká vôňa s príjemnou kvetinovou arómou a upokojujúcim účinkom. Destilované z kvetín vypestovaných vo Francúzsku. Obsah: 20 ml.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označený slovom "ORGANIC" a používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť