BLACKFRIDAY
BLACKFRIDAY

Lee Stafford Sada pre intenzívnu starostlivosť Hair Apology

Všetci to robíme. Vlasy rozčesávame, farbíme, vysúšame ich fénom, občas použijeme kulmu, žehličku alebo nie dobre zvolenú vlasovú kozmetiku. Časom vlasy potrebujú záchranu. Sú hrubé na dotyk, ľahko sa lámu, ich končeky sa štiepia. Postrádajú lesk a elasticitu, vlasové vlákno je porušené a vlas stráca vlhkosť. Rad Lee Stafford Hair Apology pomôže vrátiť čas a zanechá vlasy elegantné, jemné a silné od prvého použitia. Kompletný popis
39,00 €
Ušetríte 9,75 € (25 %)
7,31 €/1 ks
Nie je na sklade pre nákup online
Ihneď v
Značka: Lee Stafford
Kód tovaru: LSXMASHA2021
Popis

Lee Stafford Súprava na intenzívnu starostlivosť Hair Apology


Záchrana pre poškodené vlasy pomocou darčekovej sady radu Hair Apology, ktorá navracia prirodzenú krásu, zdravie a vitalitu!
Lee Stafford Hair Apology šampón na intenzívnu starostlivosť, 250 ml na intenzívnu starostlivosť o poškodené, nadmerne namáhané vlasy, Lee Stafford Hair Apology kondicionér na intenzívnu starostlivosť, 250 ml okamžite hydratuje suché, poškodené a unavené vlasy a dodáva im hloubku kapsule pre intenzívnu starostlivosť, 15x 1,5 ml - Intenzívna hĺbková starostlivosť v podobe samostatných kapsúl. Lee Stafford Hair Apology bezoplachová starostlivosť, 100 ml - kompletné doplnenie radu. Vďaka vysokému obsahu keratínu a hodvábu chráni štruktúru vlasu, dodáva mu zdravie a lesk.

Sada je zabalená v darčekovej vianočnej taštičke.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne