ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
outlet - původní: 46,30 sleva -30%
Outlet
KORRES Black Pine nočný krém s extraktom z borovice čierne, 40 ml
KORRES Black Pine nočný krém s extraktom z borovice čierne, 40 ml

KORRES Black Pine nočný krém s extraktom z borovice čierne, 40 ml

Výživný nočný krém s výťažkom z borovice obohatený o nenasýtené mastné kyseliny pomáha spevniť kontúry tváre a zabraňuje tvorbe vrások, chráni kolagénové a elastínové vlákna.
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
k0100299
Značka:
Popis
Výživný nočný krém s výťažkom z borovice obohatený o nenasýtené mastné kyseliny pomáha spevniť kontúry tváre a zabraňuje tvorbe vrások, chráni kolagénové a elastínové vlákna. Extrakt z borovice čiernej bohatý na polyfenoly má klinicky preukázanú účinnosť na zníženie tvorby metaloproteináz, čo podporuje opravu siete kolagénových vlákien, a tým dochádza k spevneniu pleti. Nočný krém je navyše obohatený o vosk z olív, ktorý preniká do vrchnej vrstvy pokožky, kde zachytáva voľné radikály a hrá významnú úlohu v obnove vrchnej lipidovej vrstvy. Maslo babassu a marhuľový olej hydratujú pleť do hĺbky a vyživujú ju počas spánku.

Preukázateľné účinky na pleť:
1. SPEVNENIE PLETI A REMODELÁCIA KONTÚR TVÁRE
Epigallokatechín kontroluje a reguluje aktivitu metaloproteináz, ktoré spôsobujú degradáciu kolagénových a elastínových vlákien predovšetkým u starnúcich buniek. Tým zaisťuje efektívnu a dlhotrvajúcu ochranu dermoepidermálnej bariéry a udržuje pleť pevnú a pružnú. Pôsobí ako silný antioxidant a má protizápalový účinok. Jeho účinnosť bola potvrdená výskumom v spolupráci s Národným centrom pre vedecký výskum DEMOKRITOS. Patentované. Extrakt z borovice čiernej je bohatý na polyfenoly a vykazuje významnú antioxidačnú aktivitu. Prvý prírodný a patentovaný hexapeptid 11 spevňuje zrelú pleť a zvyšuje jej pružnosť, stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu. Patentované.
2. OKAMŽITÝ LIFTING
Patentovaný aktívny extrakt zo spilantu (spilanthes acmella) stimuluje mechanické vlastnosti keratínocytov, čo má za následok okamžitý liftingový efekt. Obnovuje kolagénové vlákna.
3. REDUKCIA VRÁSOK
Patentovaný antioxidant flavonoid quercetín udržiava životaschopnosť buniek a zlepšuje ich morfológiu, čo má pozitívny vplyv na redukciu prejavov starnutia. Prírodné oligosacharidy zvyšujú obsah elastínu a podporujú syntézu prírodnej kyseliny hyalurónovej, zlepšujú obranyschopnosť a zvyšujú hebkosť pleti. Obsiahnutý komplex fytosteroidov získaných zo sójových bôbov a rastliny Wild Yam pomáha vyrovnávať hormonálny deficit zrelej pleti v priebehu menopauzy, stimuluje tvorbu lipidov a pleti vracia hebkosť, pružnosť a potrebnú hydratáciu.
4. HYDRATÁCIA A ROZJASNENIE
Patentovaná látka získaná z fermentovaného čierneho čaju poskytuje okamžité rozjasnenie a obnovuje "objem" pleti. Extrakt z ovsa v kombinácii s prírodnou formou lecitínu pleť hydratuje aj v jej spodných vrstvách a zabraňuje tak strate vlhkosti. Použitie: Naneste na vyčistenú pleť, vyhnite sa oblasti očí. Používajte podľa potreby.

Obsah: 40 ml
DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ
NEOBSAHUJE MINERÁLNE OLEJE, SILIKÓN, PROPYLÉN GLYKOL, ETANOLAMÍN
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť