ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
KORRES Black Pine 3D darčekový mini set

KORRES Black Pine 3D darčekový mini set

7x
Darčekový set obsahuje výrobky z radu Black Pine 3D, ktoré preukázateľne pomáhajú zvyšovať elasticitu pleti, redukujú tvorbu vrások a spevňujú kontúry tváre.
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 4 ks ?
19,90 € vrátane DPH
Kód tovaru:
K1501683
Značka:
Popis

KORRES Black Pine 3D darčekový set

Darčekový set obsahuje cestovné výrobky z radu produktov KORRES Black Pine 3D:
  • Denný krém pre normálnu až suchú pleť, 16 ml
  • Nočný krém pre všetky typy pleti, 16 ml
  • Super očné sérum, 4 ml
Výrobky majú rekonturačné, spevňujúce a vyživujúce účinky. Obsahujú prelomový komplex látok (polyfenoly z čiernej borovice, prírodný derivát hexapeptid 11, výťažok z plamatky kapustovej a ovsené polysacharidy) účinných pre obnovu pleti. Pomáhajú zlepšovať pružnosť pokožky. Redukujú tvorbu vrások a spevňujú kontúry tváre.

Rad produktov KORRES BLACK PINE 3D
KORRES vykonal vedecký prelom v oblasti antiagingu! Kľúčovú úlohu v ňom zohráva štruktúra a funkcia elastínu v pleti. Nová kolekcia BLACK PINE 3D obsahuje inovatívny ElastiLift-3D™ komplex, ktorý prírodnou cestou bojuje proti prejavom starnutia pleti tak, že posilňuje elastín v jeho jadre.

Komplex ElastiLift-3D™ je zložený z prírodných látok, ktoré preukázali výnimočný účinok na funkciu elastínu a zároveň majú schopnosť zdvojnásobiť elasticitu epidermálnych buniek. ElastiLift-3D™ má jedinečnú silu aktivovať účinok LOXL enzýmu a bola u neho klinicky preukázaná účinnosť pri spevňovaní kontúr tváre, obnove pružnosti pleti, zlepšenie jej pevnosti a odolnosti a tiež schopnosť bojovať proti vráskam.

Výrobky môžu obsahovať stopy lepku a orechov.

Dermatologicky testované.
Hodnotenie
4,5

Hodnotilo 7 užívateľov.
5
2
0
0
0