ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Doprava zadarmo
FOREO ISSA mikro Kiwi sonická kefka pre deti
FOREO ISSA mikro Kiwi sonická kefka pre detiFOREO ISSA mikro Kiwi sonická kefka pre detiFOREO ISSA mikro Kiwi sonická kefka pre detiFOREO ISSA mikro Kiwi sonická kefka pre deti

FOREO ISSA mikro Kiwi sonická kefka pre deti

2x
Zubná kefka Foreo ISSA mikro vykúzli vášmu dieťaťu žiarivý úsmev ako nikdy predtým. Silikónová vlákna kefky prenášajú jemné kmity s frekvenciou 6 000 kmitů/min, pre účinné čistenie a jemnú masáž ďasien. 100% vodotesný dizajn umožňuje bezpečné použitie vo vani.

Mom's Choice Award

Akcia: K nákupu držiačik Mr. M ako darček!

Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
F6750
Značka:
Popis
Unikátna technológia Sonic Pulse v kombinácii so silikónovými vlákny perfektne odstraňuje zubný povlak a škvrny, a zároveň predchádza vzniku zubného kameňa a kazov. Elektrická zubná kefka Foreo ISSA mikro vytvára až 6 000 delikátnych kmitů za minútu. Účinne a šetrne tak čistí zuby a masíruje ďasná.

Je vyrobená z rýchloschnúceho, neporézneho a hladkého silikónu, ktorý odoláva vzniku až o 10 000 baktérií menej ako bežná nylonová kefka na zuby.

Kľúčové vlastnosti elektrickej zubnej kefky Foreo ISSA mikro


• Pre deti vo veku 0 – 4 rokov (do 5. roku)
• Sonická technológia prenáša delikátne kmity s rýchlosťou až 6 000 kmitů za minútu
• Funkcie pomocníka „šťastná tvár“ a „zamračená tvár“ sa rozsvecujú pre osvojenie správnych návykov čistenia
• Kompaktná, ľahká, ideálna na cesty
• Foreo ISSA mikro vydrží 200 použití na 1 nabitie
• Hlavicu kefky stačí vymieňať raz za rok
• Vysoko hygienický, zdravotne bezpečný, hypoalergénny, rýchloschnúci silikón
• Ľahko sa čistí a zabraňuje hromadeniu baktérií
• Úplne vodotesná

Hlavica kefky sa skladá z mäkkých a flexibilných silikónových vlakien, ktoré nepoškodzujú ďasná a zuby, a sú ideálne pre jemnú detskú zubnú sklovinu. Kefka na zuby ISSA mikro je vhodná pre deti od narodenia do piatich rokov. Dokonca ešte pred tým, než sa zuby objavia, kefka ISSA mikro redukuje baktérie v ústach tým, že odstráni fragmenty jedla a zvyšky, pričom upokojuje bolesti zúbkov dieťaťa. Na kefke svieti veselá tvár, ak ste si čistili zuby dlhšie ako dve minúty a smutná tvár, ak je interval medzi čistením zubov dlhší ako 12 hodín. Je to skvelý spôsob, ako dávať pozor na čistiace návyky vašich detí.
Elektrická zubná kefka Foreo ISSA mikro je odolná a vytrvalá.

Kefka na zuby ISSA je stopercentne vodotesná, zároveň ľahká a ľahko prenosná. Jedno plné nabitie kefky vydrží až 200 použití a hlavicu je vhodné vymeniť raz ročne. Zubná kefka Foreo ISSA mikro je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, vyberte si ten svoj.

POUŽITIE


1. Na zubnú kefku naneste bežnú pastu.
2. Vyčistite zuby svojho dieťaťa krúživými pohybmi rovnakým spôsobom ako s manuálnou zubnou kefkou po dobu 2 minút. 3. Vypláchnite si ústa vodou a umyte kefku ISSA™ mikro.
Hodnotenie
5

Hodnotili 2 užívatelia.
2
0
0
0
0